poniedziałek, 6 maja 2013

Koncentrat cynamonowo - kofeinowy - opinia ze zdjęciami efektów Zoia23


Nawiązując do postu z recenzją koncentratu antycellulitowego Bingo Spa, chciała bym przedstawić rezultaty mojej w sumie troszeczkę niesystematycznej kuracji tym specyfikiem.


"Zabiegi" rozpoczęłam 21 lutego. Z początku odbywały się 2 razy w tyg, później moje lenistwo wzięło górę i smarowałam się raz na tydzień;(. W sumie 12 wieczorów spędziłam dzielnie owinięta folią i kocykiem;).

Ostatni raz myślałam ze nie wytrzymam i że zaraz się spalę...ale wytrwałam do końca:D - może dlatego że coraz cieplej jest na zewnątrz.Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 250 ml BingoSpaA OTO REZULTATY:

Od teraz zacznę wykonywać zabiegi ale bez foli, po prostu posmaruję się koncentratem przed spaniem i wejdę pod kołderkę. Może zmniejszy to działanie kosmetyku, lecz niestety nie mam ostatnio czasu, a jak już go mam poświęcam na wypoczynek (wykańcza mnie praca;[ ), a z folią jest dużo zabawy.

Bardzo polecam być regularnym, a wtedy rezultaty przewyższą oczekiwania. Ja jestem zachwycona tym sposobem na pozbycie się cellulitu. Z dietą i ćwiczeniami koncentrat zdziała cuda i to w bardzo krótkim czasie.

opinia: zoia23

4 komentarze:

paauliska pisze...

świetne efekty :) w końcu jakieś kosmetyki które naprawdę działają :) zapraszam również do siebie

gosia mysz pisze...

ja zaczęłam właśnie stosować zobaczymy pali jak ogień

Anonimowy pisze...

na zdięciu są 2 inne osoby ta w czarnych ma większą pupę co wy tu ściemniacie z tym

Anonimowy pisze...

na tej pierwszej widać efekty odchudzania

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...