środa, 22 sierpnia 2012

Szybka odżywka BingoSpa do włosów z kolagenem i jedwabiem fast hair repair

Ile dziewczyn ma z tym problem po ciąży, kiedy dodatkowo karmią dziecko? 
U mnie było wszystko oki, do czasu. Wiedziałam o tym, że dużo młodych mam ma problem z wypadającymi włosami po porodzie, ale myślałam, że mnie nie dosięgnie. 
I nagle, około dwa miesiące po porodzie – ZACZĘŁO SIĘ

Szybka odżywka BingoSpa do włosów z kolagenem i jedwabiem fast hair repair

Katastrofa, włosy zaczęły wypadać garściami. Były wszędzie, cała łazienka była nimi wysłana, łóżko w sypialni, a ja przerażona patrzyłam każdego dnia w lustro i zastanawiałam się czy już widać przerzedzenia. 
Dodatkowo mając małe dziecko problem wypadających włosów był jeszcze bardziej uciążliwy, ponieważ maluch miał ciągle w rękach kępki moich włosów, które oczywiście brał do ust.
Dodam, że nawet po ciąży łykałam witaminy na wzmocnienie i nawet to mnie nie uchroniło.
Odwiedziłam, zatem najbliższą drogerię i zaopatrzyłam się w preparaty, które miały wzmocnić moje włosy. Zakupiłam kilkanaście produktów dostępnych na rynku i nic nie pomagało.
Stwierdziłam trudno, skoro tak to trzeba je obciąć. To zawsze wzmacnia włosy. Poszłam do fryzjera i z żalem pożegnałam się z moimi długimi włosami. Obcięłam się na boba.  Myślałam, że problem zniknie od ręki. Ale nie – one ciągle wypadały. 
I pewnie pisząc tego posta byłabym łysa gdyby nie zakup odżywek z firmy Bingospa. Nie wiem, dlaczego wcześniej nie pomyślałam, żeby je kupić. Sama dziwię się swojej głupocie. Te naturalne kosmetyki uratowały mi życie. Zdecydowałam się na podwójną dawkę uderzeniową i zakupiłam dwa preparaty. 
Pierwszy z nich jest dostosowania długoterminowego – to szybka odżywka do regeneracji włosów. Nakłada się ją na dwie minuty. Ładnie pachnie, fajnie się nakłada. Idealna, jeżeli nie ma się dużo czasu. Zawiera w swoim składzie jedwab, kolagen, aktywny kompleks roślinny. Jej aktualna cena to 14,70. Możecie korzystać, bo jest na nią promocja w sklepie Naturica, który u mnie cieszy się bardzo dobrą opinią.
Druga kuracja, na którą się zdecydowałam zawiera 40 aktywnych składników, zawartych w 12 ekstraktach ziołowych. Czas jej stosowania jest trochę dłuższy, bo 10 minut i należy stosować ją przez 5 kolejnych dni. Ja, aby wzmocnić dodatkowo siłę jej działania, owijałam głowę folią. Cena tego preparatu to 16,64.

I pomogło, włosy mi już nie wypadają, a mój synek ma czyste rączki.
Autorka opinii: Adyss

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...