czwartek, 21 marca 2013

Szybka odżywka BingoSpa do włosów z kolagenem i jedwabiem fast hair repair - recenzja Malinowe ciecho

Witajcie, długo nie pisałam bo aktualnie nie mam praktycznie co dodawać... Mam tylko troche zdjęć na komputerze, więc posty będą pojawiać się rzadziej. Albo będe używać telefonu, ale niestety ostrość telefon ma straszną... ;)

Odżywkę, którą dzisiaj opisze otrzymałam do przetestowania od przemiłej Pani ze sklepu Naturica.pl Bardzo chcę podziękować za miły kontakt, taka współpraca to czysta przyjemność! :)

Szybka odżywka Bingo Spa do włosów z kolagenem i jedwabiem fast hair repair


ZAPACH: Naturalny. Ani zbyt ostry, ani zbyt delikatny. Mi nie przeszkadza w używaniu i nie zwracam w zasadzie na niego uwagi. Taki przeciętny, nie powala ;)
KONSYSTENCJA: Ani gęsta, ani rzadka. Jest idealna, nie przelewa się przez palce ani nie ma problemu z rozprowadzeniem jej na włosach.
OPAKOWANIE: Bardzo wygodne, z pompką. Ja mam bardzo długie i gęste włosy dlatego pompkę muszę naciskać trzy razy, żeby uzyskać odpowiednią ilość produktu, Dla kobiet, które mają rzadkie i krótkie włosy wystarczy jedno naciśnięcie pompki. Produkt jest przez to bardzo wydajny, ponieważ nie wylewa się jej za dużo. Bardzo lubię opakowanie z pompką, jest ono bardzo funkcjonalne. Możliwe, że jak produkt zużyje to przeleje tam coś innego.
OGÓLNIE: Odżywkę używam raz jako pierwsze O w OMO, a czasem po prostu po umyciu włosów. W obu przypadkach dobrze się sprawdza. Dzięki niej mam dobrze nawilżone włosy, nie przesusza ich a bardzo dobrze nawilża. Zauważyłam, że gdy używam jej jako pierwsze O, to szampon lepiej się rozprowadza na włosach. Po jej użyciu włosy są bardzo miękkie w dotyku. Także łatwiej sie rozczesują , z czym mam wielki problem mając długie i gęste włosy, dlatego nie wiem jakbym w ogóle żyła bez odżywek do włosów... Polecam tę odżywkę, ponieważ świetnie nawilża, nie przesusza włosów - co mi sie zdarzało. Sprawia, że włosy są miłe w dotyku i powoduje, że łatwiej można rozczesać włosy. Jestem mile zaskoczona, bo nie przepadam za firmą Bingo Spa. Miałam pare produktów i raczej mnie rozczarowały niż oczarowały. Ta odżywke zmieniła moje zdanie. Możliwe, że ja zakupię :)

CENA: 16 zł, ale teraz jest na nią promocja i kosztuje ona 14,70 zł
OCENA: 5-/6

1 komentarze:

lifeandpassion pisze...

Właśnie dzisiaj pierwszy raz ją użyłam i jestem zadowolona :)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...