piątek, 8 lutego 2013

Cynamonowe algi do peelingu o właściwościach odchudzających BingoSpa

 Jak wiecie walczę z cellulitem. Walczę na wielu frontach: ćwiczeniami, dietą, balsamami, body wrappingiem. Do tego kompletu brakuje jednego: peelingu. Przez jakiś czas stosowałam peeling kawowy, jest on cudowny, ale ma duży minus: robi ogromny bałagan w łazience. W związku z tym postanowiłam poszukać, czegoś równie skutecznego, ale mniej problematycznego: padło na ten kosmetyk: Algi cynamonowe do peelingu.

Cynamonowe algi do peelingu o właściwościach odchudzających BingoSpa

Jak stosuję:

Wykonuje dokładny peeling całego ciała przeważnie 2 razy w tygodniu. Producent zaleca, aby nakładać algi na gąbkę, a dopiero potem masować ciało, ja jednak darowałam sobie gąbkę ;p Masuję dokładnie ciało ok. 10-15minut.   Pod wpływem wody, algi ładnie rozprowadzają się po ciele i cudownie złuszczają martwy naskórek. Kolejnym plusem jest zapach ;) 

Efekty:

  Jak dla mnie najlepszym peelingiem na świecie jest ten domowy, kawowy. Jednak rzadko go stosuję, ponieważ ma wiele wad ,,technicznych". Te cynamonowe algi zastępują doskonale peeling kawowy. Tak samo dobrze złuszczają naskórek, pozostawiając skórę jędrną i gładką. Po wykonanym peelingu zawsze balsamowałam ciało tym balsamem

Co z cellulitem?

Cellulit to trudny przeciwnik. Musimy zdać sobie sprawę, że kosmetyki nie pokonają go same. Potrzebny jest także nasz wysiłek: dieta, ćwiczenia. Kosmetyki są dodatkiem, wspomagają naszą walkę. Jeśli będziemy systematyczni i cierpliwi to na pewno pokonamy cellulit. Ja osobiście mogę powiedzieć, że wygrywam. Odkąd stosuję doby wrapping, ćwiczę, zdrowo się odżywiam, balsamuje ciało i złuszczam martwy naskórek -  moja skóra wygląda coraz lepiej. Nie wstydzę się już nierówności. One co prawda jeszcze są, ale już trzeba się bardziej przyjrzeć, aby je zauważyć.

Warto walczyć o lepsze ciało;)
 
Opinia: Chocoo - lady

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...