wtorek, 12 lutego 2013

Spalacz tłuszczu L-karnityna i zielona herbata BingoSpa - OPINIA 6 Weidera i ja

Ostatnio pisałam Wam, że miałam przerwę. Ale pomimo tego, że przerwałam wróciłam do boju i 6 Weidera ciągnę dalej. Dzisiaj chcę Wam pokazać zdjęcia przed i po połowie 6 Weidera. Czy jestem zadowolona z efektów? Bardzo.
Spadek wagi –3 kg
W pasie – 9 cm,
W biodrach – 7 cm
Nie wiem, dlaczego, ale centymetry spadają mi na zmianę tzn. albo leci brzuch, albo biodra. Jak jedno stanie w miejscu, to drugie idzie. 
Spalacz tłuszczu L-karnityna i zielona herbata BingoSpa 500ml
Wiem, że nie osiągnęłabym takich wyników gdyby nie krem, którym się smaruje – L-karnityna w żelu. Jeżeli chcecie zacząć 6 Weidera koniecznie zaopatrzcie się w jakiś skuteczny spalacz tłuszczu. Polecam ten, który sama kupiłam. Smaruję się trzy razy dziennie. Rano, wieczorem i po ćwiczeniach. Jest bardzo skuteczny i choć może jego cena nie jest niska – kosztuje około 53 zł to jest wydajny. Taka 500 ml puszka starcza mi na ponad 2 miesiące.
Warto. Swoją l-karnitynkę zamawiam w sklepie Naturica – tu macie link jakby ktoś chciał skorzystać:

A co do zmiany mojego ciała. Nie mogę uwierzyć, że jeszcze w styczniu tak wyglądałam. Widzicie ten fałd na plecach. I ten wielgachny brzuch. Teraz jest o niebo lepiej. A jeszcze trochę ćwiczeń przede mną. Ciekawa jestem ostatecznych rezultatów.
Jak widzicie mi 6 Weidera pomogła, wyglądam lepiej, choć oprócz szóstki ograniczyłam też słodycze. Ale ćwiczenia, skuteczny kosmetyk zdziałały cuda. Mam nadzieję, że te efekty zmotywują i Was do ćwiczeń.
6 Weidera – zdjęcia przed i w połowie ćwiczeń.
 opinia: 6 Weidera i ja

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Następnym razem, rób proszę zdjęcia w tym samym stroju. Dużo daje też zmiana biustonosza, bo niektóre kroje znacznie spłaszczają biust. Efekt imponujący. Pozdrawiam. Sylwia.

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...