sobota, 16 listopada 2013

Nawilżające i Regenerujące Kolagenowe mleczko do mycia rąk BingoSpa 300 ml opinia magicwordcherry.blogspot.com

Tym razem również opiszę jeden z produktów, które mogłam sama sobie wybrać w sklepie http://naturica.pl/ ponieważ udało mi się wygrać bon na zakupy u rozdawajki Tak się złożyło ,że przez przypadek klik łam aż 3 razy i dostałam 3 kolagenowe mleczka do rąk:PNawilżające i Regenerujące Kolagenowe mleczko do mycia rąk BingoSpa 300 mlMleczko do rąk mieści się w bardzoo higienicznej butelce z pompką, którą wystarczy przekręcić w bok i przycisnąć jeden raz aby na dłoni pojawiła się odpowiednia ilość kosmetyku do wykorzystania.

Butelka jest plastikowa i przezroczysta,a na niej mamy przylepioną naklejkę z dosyć małą ilością informacji na temat mleczka, aczkolwiek są to informacje dosyć konkretne.

Konsystencja mleczka jest średnio gęsta, białego koloru.
Jeśli zaś chodzi o zapach to jeśli ktoś z was miał już kolagenowe kosmetyki z tej serii to wie jak one pachną,a jeśli to cóż nie jestem wstanie do końca wyjaśnić tego zapachu bo jest on dosyć specyficzny.

Działanie mleczka do rąk uważam za bardzo dobre  ponieważ nie przesusza dłoni,ani nie pozostawia żadnej tłustej warstwy,a wprost przeciwnie!
Stosując kolagenowe mleczko do rąk, skóra dłoni jest zadbana, czyli bardziej jędrna, nawilżona i lepiej się prezentuję.

Moje dłonie są o wiele lepszym stanie niż przed używaniem tego kosmetyku,a że mam prace, gdzie moje dłonie mają częsty kontakt z wodą i nie zawsze mam przy sobie krem to w tym przypadku to mleczko jest dla mnie zbawienne.

Cieszę się ,że mam tego mleczka aż 3 butelki,a muszę dodać, że jest ono bardzo wydajne.


Recenzja
http://magicwordcherry.blogspot.com/2013/10/nawilzajace-i-regenerujace-kolagenowe.html 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...