poniedziałek, 25 listopada 2013

Nawilżające i Regenerujące Kolagenowe mleczko do mycia rąk BingoSpa 300 ml - recenzja sarinacosmetics

Kolagenowe mleczko do mycia rąk - na butelce opisu jest bardzo niewiele, dlatego zaciekawionych zapraszam na stronę sklepu KLIK, gdzie jest wszystko wyczerpująco o nim napisane:)

Mleczko mieści się w plastikowej, przezroczystej butelce, charakterystycznej dla BingoSpa. Jest ona wyposażona w wygodną pompkę, ale nie wiem, czy zdołamy nią zużyć produkt do samego końca. 

Nawilżające i Regenerujące Kolagenowe mleczko do mycia rąk Bingo Spa 300 ml


Kosmetyk ma dość lejącą się konsystencję, biały kolor i klasyczny mydlany zapach, który utrzymuje się trochę na skórze po użyciu. Ogólnie żadna rewelacja pod względem zapachowym :(

Działanie też ma średnie, bo i skład na lepsze nie wskazuje. Do mycia rąk jest na pewno lepsze niż drogeryjne mydła np. Luksja, Palmolive, czy Isana. Przede wszystkim nie wysusza skóry, choć też jej nie nawilża. Pieni się średnio, ale dzięki temu szybko też się spłukuje. Pod względem oczyszczenia dłoni nic mu zarzucić nie mogę. Przyznam się, że po kolagenie spodziewałam się jakiegoś wygładzenia skóry, ale chyba jest on za daleko w składzie, żeby mógł coś zdziałać.

W skrócie:
Plusy:
- dobrze myje
- nie wysusza
- wygodne opakowanie
- atrakcyjna cena

Minusy:
- średni zapach

1 komentarze:

Anna wilson pisze...

This is a very cool blog, thanks a great deal for this! Ive read a great deal about this topic in the past and I agree with you.
Saction Boxing Game

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...